Premiera „Spring Awakening”

Międzynarodowe, wirtualne wykonanie, w którym wzięła udział studentka V roku Kierunku Aktorstwo Teatru Muzycznego Natalia Kujawa
„Spring Awakening” to elektryzująca rockowa adaptacja niemieckiej sztuki z 1891 roku o grupie nastolatków dorastających w niewielkiej wsi. Ten odważny i niezwykły musical, zdobywca Tony Award, jest ekscytującą opowieścią o odkrywaniu siebie i celebracją młodości i buntu. W tym wyjątkowym wykonaniu, finansowanym przez Broadway Across Borders, wzięli udział utalentowani młodzi aktorzy z Polski, Niemiec, Bośni i Hercegowiny, Serbii oraz Stanów Zjednoczonych, którzy pod okiem dwóch amerykańskich reżyserów zdalnie, ale wspólnie, stworzyli nową formę teatru online. Polscy aktorzy to studenci Uniwersytetu Muzycznego w Łodzi, Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz Akademii Teatralnej w Warszawie: Wiktoria Boros, Łukasz Czyż, Adrian Kieroński i Natalia Kujawa.
➡️ Do obejrzenia tylko w dniach 23-25 października. Więcej informacji oraz rejestracja na bezpłatną premierę tutaj: http://broadwayacrossborders.org/springawakening/