Koło Naukowe WOT zaprasza do współpracy

Studentko! Studencie!

Wydziały współdziałają!

Zapraszamy studentów WOT do współtworzenia wspólnego działania Wydziałów Aktorskiego i Wiedzy o Teatrze.Chcemy razem organizować czytania współczesnych dramatów, przygotowane przez studentów WA. Po czytaniu będzie odbywać się dyskusja, za której kształt (pomysł na grono zaproszonych panelistów) oraz przebieg będą odpowiedzialni studenci WOT.

Pierwsze działanie w ramach tej współpracy już za nami. 27 października w nowym gmachu ASP odbył się pokaz „Pogorzeliska” w reż. Waldemara Raźniaka. W dyskusji prowadzonej przez studentów WOT po przedstawieniu wzięła udział dr Patrycja Sasnal, specjalista ds. Bliskiego Wschodu, pracująca w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. W dyskusję włączyli się też widzowie, wśród nich prof. Bohdan Michalski (WoT AT) czy red. Marek Ostrowski (dział zagraniczny tygodnika „Polityka”).

Teraz trzeba ułożyć program kolejnych spotkań. Propozycje interesujących Was tekstów wysyłajcie na adres mailowy: koło.wot@gmail.com