Tomasz Cyz, Agata Dyczko i Jędrzej Piaskowski nagrodzeni na Forum Młodej Reżyserii w Krakowie

Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jury przyznało JĘDRZEJOWI PIASKOWSKIEMU, studentowi Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, za reżyserię przedstawienia pt. VERSUS w Teatrze Nowym im. T. Łomnickiego w Poznaniu.

Jury wyróżniło kierunek poszukiwań twórczych Agaty Dyczko, studentki Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza za reżyserię przedstawienia „Mały ma dziewczynę”, zrealizowaną w Studiu Teatralnym „Koło” i Teatrze Ochoty w Warszawie.

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS przyznało nagrodę Tomaszowi Cyzowi, studentowi Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, za pracę reżyserską „Trzy siostry”,

W tym roku została powołana przez TR Warszawa nagroda dyrektora artystycznego TR Warszawa – DEBIUT w TR. Grzegorz Jarzyna przyznał tę nagrodę Jędrzejowi Piaskowskiemu, który otrzymał propozycję wyreżyserowania spektaklu w TR Warszawa w sezonie artystycznym 2016/2017.

Serdecznie gratulujemy!

Link do werdyktu jury