Szkoła filmowa

7 lutego w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się nagranie programu „Szkoła filmowa”. Gościem Kingi Burzyńskiej o godz. 10.00 będzie Agnieszka Holland, a o godz. 14.00 Marian Opania.

Zapraszamy publiczność do udziału w nagraniu. Wstęp wolny po wcześniejszej rezerwacji: 22 635 99 39 lub rezerwacja.tcn@at.edu.pl.

Prosimy o przybycie do TCN najpóźniej o 9.45.

„Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiadają o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie brakuje też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Rozmowy prowadzi dziennikarka TVN Kinga Burzyńska.

„Szkoła filmowa” emitowana jest na antenie TVN Fabuła, można ją także oglądać w serwisie player.pl. Szczególnie polecamy rozmowę z rektorem Wojciechem Malajkatem.