ILUZJE
w reż. Wojciecha Urbańskiego

3 lutego odbyła się premiera kolejnego spektaklu dyplomowego studentów IV roku Wydziału Aktorskiego

Po premierze ILUZJI! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Tych których nie było, zapraszamy na spektakle 22 i 23 marca (17.30 oraz 19.30), ponieważ bilety na set lutowy są już wyprzedane. Specjalne podziękowania kierujemy dla Vapiano Centrum za premierowy poczęstunek! Do zobaczenia w TCN!

Premiera 3 lutego. Następne spektakle: 4, 5, 6 lutego, 22 i 23 marca.

Cztery opowieści, a każda snuta z innej perspektywy. Opowieści o miłości? A co nią jest? Czy można ją budować i tworzyć szczęśliwy związek skrywając swoje największe pragnienia? W Iluzjach, które autor klasyfikuje jako komedię, spotykają się dwa małżeństwa, by mówić o uczuciach, o tym co ich łączy, a co dzieli. Ich historie są pełne humoru, troski i namiętności. Stawiają pytania o to do czego zmierzamy i co po nas zostanie.

Iwan Wyrypajew napisał Iluzje na czterech 30-35 letnich aktorów, którzy przedstawiają historię czterech osób po osiemdziesiątce – dwóch par małżeńskich u kresu życia. W Teatrze Collegium Nobilium opowiadać będą nie cztery, a jedenaście osób – studentów roku dyplomowego Wydziału Aktorskiego, którzy mają po dwadzieścia kilka lat. Co z tego wyniknie?

WIĘCEJ INFORMACJI >

Marcin Stępniak
Kamil Suszczyk

Spektakl dyplomowy studentów
IV roku Wydziału Aktorskiego.

Premiera 3 lutego 2018 r.