Premiera filmu studentów IV roku „Ding Dong” w reżyserii Macieja Stuhra

8 maja, Kino Elektronik

Marzenie o wiecznej młodości – to myśl towarzysząca każdemu człowiekowi.
Takie samo marzenie ma para starszych ludzi, których prawdziwa miłość trwa od wielu lat. Nie są to przeciętni bohaterowie, nie brakuje im pomysłowości i fantazji. Myśl o młodości towarzyszy im codziennie. A co wydarzyłoby się, gdyby niemożliwe stało się możliwe i pewnego dnia marzenia ziściły się? Czy śnienie o młodości jest powodem do tego, aby przypomnieć sobie o czymś ważnym? Co wydarzyłoby się, gdyby niespodziewani goście zadzwonili dzwonkiem do drzwi, kiedy sen o młodości stawałby się realny? Czy to wszystko senna rzeczywistość, czy przewrotna zabawa z widzem?
Pełna humoru opowieść, opowiedziana lekko, poruszająca, pełna zbiegów niefortunnych zdarzeń i subtelnej refleksji nad różnicami pokoleń.

Serdecznie zapraszamy na krótkometrażowy film „Ding Dong” w reżyserii Macieja Stuhra, zrealizowany w ramach zajęć „praca z kamerą” studentów IV roku aktorstwa Akademii Teatralnej w Warszawie. W filmie wystąpili gościnnie pan Wiesław Komasa oraz pani Joanna Szczepkowska.

Pokaz premierowy odbędzie się 8 maja 2018 roku w kinie Elektronik na ul. Generała Zajączka 7 w Warszawie. – wstęp wolny, bezpłatne wejściówki dostępne w kasie kina Elektronik. Liczba miejsc ograniczona.

Po premierze filmu „Ding Dong”, odbędzie się także pokaz bliźniaczego projektu, także w reżyserii Macieja Stuhra pt. „Milczenie polskich owiec” –  film został już nominowany do konkursów filmów krótkometrażowych na Warszawskim Festiwalu Filmowym oraz uzyskał nominację do Złotych Lwów. Film był zrealizowany pół roku wcześniej z drugą grupą studentów IV roku.