Sceny z KRÓLA ARTURA

Egzamin 3. roku Wydziału Reżyserii pod kierunkiem prof. Michała Znanieckiego w Warszawskiej Operze Kameralnej, 6 kwietnia, g. 19.00

Egzamin 3. roku Wydziału Reżyserii pod kierunkiem prof. Michała Znanieckiego

Henry Purcell

Sceny z KRÓLA ARTURA

Reżyseria operowa – barok. Egzamin 3. roku Wydziału Reżyserii pod kierunkiem prof. Michała Znanieckiego.

Koordynacja Paweł Paszta, opieka studentów UMFC: prof. Anna Mikołajczyk-Niewiedział, prof. Artur Stefanowicz, asystentki prof. Michała Znanieckiego: Anna Zwiefka i Magdalena Sowińska.

Współpraca w ramach tzw. Instytutu Opery między Akademią Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza a Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina.

Studentki reżyserii: Pamela Leończyk, Karolina Szczypek, Katarzyna Minkowska, Agata Koszulińska.

Śpiewacy: Aleksandra Łaska, Wiktoria Oskroba, Małgorzata Romańska, Aleksandra Wittchen, Michał Rajewski, Michał Romanowski.

Orkiestra: studenci Zakładu Muzyki Dawnej UMFC pod kierunkiem Jakuba Jastrzębskiego.

Pianiści na próbach: Aleksandra Janaszewska, Emilio Bayon.

Pokaz Warszawska Opera Kameralna, scena BASEN, ul. Konopnickiej 6.
6.04 godz. 19.00,