Reprezentacja Akademii Teatralnej na XIV Międzynarodowym Festiwalu „Singing Mask”

3 kwietnia 2019 w Petersburgu rozpoczyna się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu „Singing Mask”, w którym Akademia Teatralna tradycyjnie bierze udział. W tym roku reprezentować nas będzie wyjątkowo liczna grupa studentów II roku Wydziału Aktorskiego Teatru Muzycznego: Maciej Kozakoszczak, Ada Dec, Juliusz Godzina, Natalia Stachyra, Jagoda Jasnowska, Maja Polka, Olga Lisiecka, Mikołaj Śliwa, Karolina Piwosz, Wojciech Melzer, Tomasz Osica oraz Wiktor Synowiec (akompaniator). Zespół pod okiem dr Anny Lobedan przygotował program pieśni, które zaprezentuje w Rosji. Festiwal zakończy się 8 kwietnia. Trzymamy kciuki za naszych studentów!

Składamy serdeczne podziękowania Polskiej Fundacji Artystów Scenicznych PLAC TEATRALNY za pomoc w organizacji wyjazdu.

Representation of the Academy at the 14th International Festival “Singing Mask”

The next edition of International Festival „Singing Mask” begins On 3rd April 3 in St. Petersburg. This year we will be represented by a large group of 2nd year students of Acting Department – Music Theater: Maciej Kozakoszczak, Ada Dec, Juliusz Godzina, Natalia Stachyra, Jagoda Jasnowska, Maja Polka, Olga Lisiecka, Mikołaj Śliwa, Karolina Piwosz, Wojciech Melzer, Tomasz Osica and Wiktor Synowiec (accompanist). The ensemble under supervision of Anna Lobedan has prepared a program of songs that will be showed in Russia. The festival will end on April 8th. We keep our fingers crossed for our students!

We would like to thank Polska Fundacja Artystów Scenicznych PLAC TEATRALNY for organizational help.