Casting do spektaklu realizowanego w technice teatru telewizji

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów wszystkich wydziałów Akademii,
którzy w roku akademickim 2018/2019 są studentami czterech ostatnich semestrów studiów

na casting do spektaklu realizowanego w technice teatru telewizji, pod opieką naukową i w reżyserii Piotra Głowackiego połączony z warsztatami dotyczącymi produkcji teatru tv

DATA i GODZINA: 6 czerwca 2019, w godz. 09.00-11.00

MIEJSCE: Sala Gimnastyczna

W castingu zostaną wyłonieni: 4 aktorki, 4 aktorów, 1 asystentka/asystent reżysera, 1 asystentka/asystent producenta, którzy wspólnie z reżyserem i producentem do 30 listopada 2019 roku stworzą teatr tv.

Uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie oceny dokonanej przez komisję, w skład której wejdą: Piotr Głowacki – reżyser i opiekun naukowy projektu, Monika Czajkowska – producentka wykonawcza projektu oraz Adrianna Małecka – przedstawicielka studentów. Dodatkowo wybór zweryfikuje dr Marcin Perchuć – dziekan Wydziału Aktorskiego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy pisać na adres: monika.czajkowska1@wp.pl.