Relacja Julii Szewczyk i Mikołaja Kłosiewicza z pobytu w Hiszpanii w ramach Programu Erasmus +

Julia Szewczyk i Mikołaj Kłosiewicz, studenci V roku Aktorstwa Teatru Muzycznego Akademii Teatralnej, poprzedni semestr spędzili w słonecznej Hiszpanii, gdzie w ramach programu Erasmus Plus studiowali w szkole Escuela Superior de Arte Dramático de Sevilla. Doświadczenie to podsumowują następująco:

„To był magiczny czas. Flamenco, bezchmurne niebo i zapach pomarańczy. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na wyjazd do Hiszpanii, żeby móc z nowej perspektywy spojrzeć na 4 lata, które spędziliśmy w AT. Poznaliśmy inny rodzaj teatru, nowe metody nauczania, pokochaliśmy i nauczyliśmy się flamenco oraz nabraliśmy zdrowego dystansu do życia i pracy. Polecamy taki wyjazd każdemu, kto chce poszerzać horyzonty. Studia za granicę pokazują, że naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych i warto wychodzić poza utarte szlaki.”