Spotkanie z Jarosławem Mikołajewskim

Zdjęcie przedstawia grupę osób. Znajdują się w dużej sali z jasną, drewnianą podłogą i zielonymi, aksamitnymi kotarami zakrywającymi ścianę. Uchylona z lewej strony zasłona odsłania fragment okna, przez które wpada światło słoneczne. Ludzie na zdjęciu stoją blisko siebie, tworzą nierówny rząd. Uśmiechają się. Są ubrani swobodnie i kolorowo. Przed nimi, z lewej strony kuca młody chłopak w fioletowej czapce i czarnej, puchowej kurtce. Po jego prawej znajduje się ciemny, drewniany stół z porysowanym blatem oraz szkolne krzesełko. O nogi stołu oparty jest czarny plecak.

W ramach projektu „Baczyński” prowadzonego przez mgr Adriana Zarembę, w dniu 15 października 2021 roku wykład i spotkanie ze studentami II roku Kierunku Aktorstwo poprowadził Pan Jarosław Mikołajewski – poeta, pisarz, tłumacz z języka włoskiego.

Bardzo dziękujemy za niezwykle ciekawe i inspirujące spotkanie! Liczymy na kolejne!