GRZEGORZEWSKI. URZECZOWIENIE

Fotorelacja po warsztatach z Weroniką Szczawińską oraz Piotrem Wawrem jr

W dniach 16-17 maja w Teatrze Collegium Nobilium odbyła się konferencja GRZEGORZEWSKI. WRAŻLIWOŚĆ. WYOBRAŹNIA.

Kilka dni wcześniej (12-13 maja) miał miejsce warsztat GRZEGORZEWSKI. URZECZOWIENIE, zaprojektowany przez Weronikę Szczawińską i Piotra Wawra jr, który towarzyszył konferencji. W warsztacie wykorzystane zostały oryginalne obiekty scenograficzne Jerzego Grzegorzewskiego, wypożyczone dzięki uprzejmości Antoniny Grzegorzewskiej i dyrekcji Teatru Narodowego: pantograf tramwajowy, pianino, leżaki. Wzięli w nim udział studenci i studentki Akademii Teatralnej.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu fotorelację z warsztatu. Autorką zdjęć jest Marta Ankiersztejn.

Wydarzenie odbywało się w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

fot. Marta Ankiersztejn