Okaż Akademii Teatralnej pomocną dłoń!

Drodzy Przyjaciele, Przyjaciółki, Osoby Przyjacielskie!

Jak Państwo wiedzą, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza przechodzi obecnie bardzo trudny czas. W związku z tą sytuacją, Samorząd Studencki wystąpił z inicjatywą zorganizowania zbiórki finansowej, która pozwoliłaby naszej uczelni odzyskać swoją stabilność.

Powstała więc zrzutka na wsparcie Akademii Teatralnej: https://zrzutka.pl/kkynmn

Dlaczego osoby studiujące w Akademii Teatralnej założyły zrzutkę?

W obliczu kryzysu gospodarczego i rosnących cen energii Akademia Teatralna nie jest w stanie ponieść wszystkich bieżących kosztów związanych z eksploatacją przestrzeni, w której się uczymy. Przestrzeni, w której stawiamy swoje pierwsze kroki na scenie, ćwiczymy, uczymy się i zdajemy egzaminy. Przestrzeni, w której kształtuje się przyszłość polskiego teatru, filmu i kultury.

Zrzutkę uruchamiany 24 listopada, gdyż to właśnie dziś Radio Nowy Świat zorganizowało koncert solidarnościowy dla Akademii Teatralnej, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Jeżeli nasz los nie jest Ci obojętny, jeżeli masz ku temu możliwość – wesprzyj nas!

Dziękujemy!

🎭❤️