Katarzyna Minkowska z nominacją do O!LŚNIEŃ

Grafika. Niebieskie obramowanie, biały środek. Na nim od góry napis: KATARZYNA MINKOWSKA Z NOMINACJĄ DO O!LŚNIEŃ ONETU 2023! Poniżej tekst: Katarzyna Minkowska i Izabella Dudziak za reżyserię i główną rolę w spektaklu "Mój rok relaksu i odpoczynku". Niżej grafika, na której przedstawione są dwie młode dziewczyny z psem typu doberman. Obok napis: GRATULUJEMY! DO 24 LUTEGO MOŻNA GŁOSOWAĆ NA NASZĄ STUDENTKĘ.

Studentka naszej reżyserii z nominacją do nagród Onet!

Katarzyna Minkowska została wyróżniona wraz z aktorką Izabellą Dudziak za reżyserię i główną rolę w spektaklu MÓJ ROK RELAKSU I ODPOCZYNKU, który zrealizowały w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Do 24 lutego możecie wesprzeć Katarzynę i oddać na nią głos [kliknij tutaj].

GRATULUJEMY! Katarzynie w szczególności, ale również wszystkim pozostałym nominowanym!