Zdolni i nagradzani! Paulina Pytlak i Dominik Rubaj stypendystami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego!

Zdjęcie. Troje młodych ludzi, mężczyzna i dwie kobiety, trzymających w rękach stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów szkół artystycznych 2024. Uśmiechają się do odbiorcy. Są elegancko ubrani.

7 grudnia w Sali Balowej na Zamku Królewskim w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla studentów i studentek uczelni artystycznych za wybitne osiągnięcia.

Wśród wyróżnionych znaleźli się Dominik Rubaj i Paulina Pytlak, studenci kierunku aktorstwo Akademii Teatralnej w Warszawie.

Wielkie gratulacje!

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznaje stypendia studentom wykazującym się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami. Laureaci i laureatki stypendiów to zwycięzcy i zwyciężczynie międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów, festiwali i przeglądów, a także studenci i studentki uczelni artystycznych mający dorobek koncertowy, wystawienniczy czy biorący udział w konferencjach naukowych.

Więcej informacji o stypendiach znajdą Państwo tutaj (należy kliknąć słowo tutaj | link do źródła zewnętrznego).