Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko: specjalista ds. multimediów

Ogłoszenie o pracę

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. multimediów

Specjalista ds. multimediów wykonywać będzie obowiązki w pionie kanclerza, w tym m.in.:

• Obsługa zajęć, nagrań i produkcji odbywających się w studiu audio-video Akademii Teatralnej,
  • Obsługa multimedialna spektakli w Teatrze Collegium Nobillium,
  • Bieżąca obsługa multimedialna procesu dydaktycznego w Uczelni, a także konferencji, spotkań iinnych imprez, wymagających stosowania urządzeń i technik multimedialnych,
  • Stała opieka i nadzór techniczny nad sprzętem multimedialnym stanowiącym wyposażenie studiaaudio-video i sal dydaktycznych Akademii Teatralnej,
  • Bieżące dokumentowanie życia Uczelni i archiwizowanie materiałów video.Wymagania:
  • Wiedza praktyczna na temat urządzeń audio-video (kamery, obiektywy, oświetlenie, mikrofony, miksery);
  • Znajomość programów Adobe Premiere i/lub Da Vinci Resolve w stopniu umożliwiającym swobodny montaż materiałów video;
  • Znajomość kodeków audio-video;
  • Znajomość obsługi programu Resolume Arena;
  • kreatywność i zdolności organizacyjne.Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy z systemami audio-video i produkcjach video;
  • Znajomość obsługi programu Avid Pro Tools;
  • Doświadczenie w pracy z media serwerami;
  • Znajomość obsługi konsol dźwiękowych.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV – oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres: rektorat@at.edu.pl do dnia 1 marca 2019 roku. Przewidujemy zatrudnienie od 1 kwietnia 2019 r., docelowo na umowę o pracę na czas nieokreślony.Przesyłając CV przekazujecie Państwo dane osobowe, których administratorem będzie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, która będzie je przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji o tym jak wykorzystujemy Państwa dane i jakie uprawnienia Państwu przysługują znajdą Państwo pod linkiem http://akademia.at.edu.pl/administracja/obowiazujace-dokumenty/ rodo/ oraz w naszej siedzibie, a także pisząc na adres iod@at.edu.pl).