Michalina Łabacz: kolejne sukcesy

Kilka dni temu studentka IV roku Wydziału Aktorskiego Michalina Łabacz na 24. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej “Prowincjonalia” we Wrześni otrzymała Nagrodę Publiczności w kategorii Największe odkrycie Festiwalu za rolę w filmie „Wołyń” w reż. Wojciecha Smarzowskiego.
Dzisiaj Polskie Nagrody Filmowe ORŁY ogłosiły nominacje Polskiej Akademii Filmowej 2017. Michalina znalazła się pośród nominowanych w aż dwóch kategoriach: Najlepsza główna rola kobieca oraz Odkrycie roku.

Michalinie serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki, a Was zapraszamy wkrótce na spektakl dyplomowy z udziałem Michaliny – „Pelikan. Zabawa z ogniem” A. Strindberga w reż. Jana Englerta, którego premiera już 27 lutego! (Bilety w sprzedaży: http://bilety.at.edu.pl)

Nie możemy też nie wspomnieć w tym miejscu z radością, że „Wołyń” w reż. Wojciecha Smarzowskiego, w którym oprócz Michaliny zagrała również  Maria Sobocińska (IV rok WA – PIBLOKTOQ, PELIKAN. ZABAWA Z OGNIEM.) oraz nasz niedawny absolwent Adrian Zaremba, otrzymał aż 14 niminacji do ORŁÓW 2017!
Gratulujemy serdecznie wszystkim twórcom!