DOBRY WIECZÓR W AT 2018

Prezentacje wybranych pokazów egzaminów studentów Wydziału Aktorskiego

Zbliża się kolejna edycja „Dobry Wieczór w AT” – trzydniowego cyklu prezentacji wybranych pokazów egzaminów studentów I, II i III roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Zapraszamy serdecznie w dniach 2, 3, 4 marca. Cena biletu na każdy pokaz wynosi 15 zł. Sprzedaż biletów: bilety.at.edu.pl.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rzecz Funduszu Pomocy im. Ryszardy Hanin.
Fundusz utworzony został przy Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza (wówczas PWST) wolą testamentu Ryszardy Hanin w 1994 roku. Pani Profesor przekazała uczelni środki, które przeznaczyła na leczenie studentów i pomoc w ich chorobach.

2 marca – piątek

18.30 – TARTUFFE / KONSTELACJE pod opieką dr hab. Olgi Sawickiej oraz prof. dr. hab. Grzegorza Chrapkiewicza, II rok A

3 marca – sobota

11.00 – POKÓJ NR 17 pod opieką mgr. Bartosza Porczyka, II rok A