Film „Ding Dong” w reż. Macieja Stuhra na 19th Annual Polish Film Festival w Los Angeles

"Milczenie Polskich Owiec" dostępne w całości online

Fabularny film krótkometrażowy „Ding Dong” w reż. Macieja Stuhra zostanie zaprezentowany 19 października 2018 r. na 19th Annual Polish Film Festival Los Angeles. Film powstał podczas zajęć „Praca z kamerą” prowadzonych przez Macieja Stuhra. W filmie, oprócz studentów Wydziału Aktorskiego, wystąpili gościnnie Joanna Szczepkowska oraz Wiesław Komasa.

Przy okazji zapraszamy do oglądania poprzedniego filmu Macieja Stuhra „Milczenie Polskich Owiec”, który dostępny jest już w całości online.

Marzenie o wiecznej młodości – to myśl towarzysząca każdemu człowiekowi.
Takie samo marzenie ma para starszych ludzi, których prawdziwa miłość trwa od wielu lat. Nie są to przeciętni bohaterowie, nie brakuje im pomysłowości i fantazji. Myśl o młodości towarzyszy im codziennie. A co wydarzyłoby się, gdyby niemożliwe stało się możliwe i pewnego dnia marzenia ziściły się? Czy śnienie o młodości jest powodem do tego, aby przypomnieć sobie o czymś ważnym? Co wydarzyłoby się, gdyby niespodziewani goście zadzwonili dzwonkiem do drzwi, kiedy sen o młodości stawałby się realny? Czy to wszystko senna rzeczywistość, czy przewrotna zabawa z widzem?
Pełna humoru opowieść, opowiedziana lekko, poruszająca, pełna zbiegów niefortunnych zdarzeń i subtelnej refleksji nad różnicami pokoleń.

Więcej informacji o filmie DING DONG.