KIERUNEK AKTORSTWO:
DZIEŃ OTWARTY ONLINE

Czarny napis na białym tle: Kierunek aktorstwo. dzień otwarty online - 24 kwietnia 2022

Drodzy Kandydaci,
W związku z brakiem możliwości spotkania się z Wami twarzą w twarz w murach Akademii Teatralnej zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY ONLINE.

Spotkania odbędą się za pośrednictwem aplikacji MS Teams w czterech  blokach. Każdy blok ma przypisany temat – jest on jednak tylko punktem wyjścia do rozmowy, której kierunek będą kształtowały Wasze głosy. Harmonogram DNIA OTWARTEGO KIERUNKU AKTORSTWO zamieszczamy poniżej.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy w określonym czasie wejść w podany link i dołączyć do rozmowy. Rekomendujemy zainstalowanie w tym celu darmowej aplikacji MS Teams, ale istnieje także możliwość łączenia bez jej istalacji. Udział w spotkaniu nie wymaga rejestracji konta Teams i logowania. Po kliknięciu w link uruchamia się aplikacja, a po dołączeniu do rozmowy trafia się do „poczekalni”. Administratorzy spotkania będą dołączać Was do rozmów.

Uwagi organizacyjne:
Wyłączamy mikrofony. Chęć zabrania głosu sygnalizujemy przez podniesienie dłoni (funkcja w aplikacji Teams). Mikrofon włączamy dopiero po udzieleniu głosu przez prowadzących spotkanie. Prosimy o kulturę rozmów i punktualne przybycie. W spotkaniu może wziąć udział do 250 osób.

Serdecznie zapraszamy!

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO KIERUNKU AKTORSTWO

24 kwietnia 2022

10:00 – 10:45

TEMAT: „EGZAMINY WSTĘPNE – czteroetapowa rekrutacja na Kierunek Aktorstwo”

Link do spotkania.

Spotkanie z Rektorem Akademii Teatralnej prof. dr hab. Wojciechem Malajkatem, dziekanką Kierunku Aktorstwo dr hab. Katarzyną Skarżanką, Kanclerz Akademii Teatralnej Beatą Szczucińską

11:00 – 11:45

TEMAT: „EGZAMINY WSTĘPNE – czego można się spodziewać podczas rekrutacji, co jest sprawdzane, jak się przygotować i gdzie szukać pomocy?”

Link do spotkania.

Rozmawiać będą studenci pierwszego roku: Julia Ćwian, Kacper Męcka, Tomasz Obiński, Aleksander Buchowiecki, Karol Osentowski

12:00 – 12:45

TEMAT: „KSZTAŁCENIE AKTORA – jak wygląda proces nauki w AT, jakie są przedmioty, jaka jest różnica między specjalnością aktorstwo a specjalnością aktorstwo i wokalistyka?”

Link do spotkania.

Rozmawiać będą studenci drugiego roku: Julia Flisińska, Zuzanna Radek, Helena Rząsa, Sandra Naum

13:00 – 13:45

TEMAT: „TRUDNE CZASY – jak zmieniło się studiowanie przez pandemię i jak sobie z tym radzimy…”

Link do spotkania.

Rozmawiać będą studenci trzeciego roku: Kacper Lechowicz, Ewa Bukała, Magdalena Prosuł

______

Pamiętajcie o naszej grupie fb (https://www.facebook.com/groups/egzaminywstepneAT/), dzięki której jesteśmy w stałym kontakcie!