INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2022/2023

Grafika z białym tłem, szarym trójkątem w lewym górnym rogu oraz napisem: REKTOR I SENAT AKADEMII TEATRALNEJ IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA mają zaszczyt zaprosić na uroczystość INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO 2022/2023, która odbędzie się dnia 30 września 2022 r. o godz. 10:00 w Teatrze Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24. W programie – ślubowanie i immatrykulacja, wystąpienia Rektora Akademii Teatralnej prof. dra hab. Wojciecha Malajkata i przedstawiciela Samorządu Studentów oraz wykład inauguracyjny prof. Mai Komorowskiej "Pejzaże pytań, które się nie kończą".

REKTOR I SENAT

AKADEMII TEATRALNEJ

ALEKSANDRA ZELWEROWICZA

mają zaszczyt zaprosić

na uroczystość

INAUGURACJI

ROKU AKADEMICKIEGO 2022/2023

która odbędzie się dnia 30 września 2022 r. o godz. 10:00

w Teatrze Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24

W programie – ślubowanie i immatrykulacja,

wystąpienia Rektora Akademii Teatralnej prof. dra hab. Wojciecha Malajkata

i przedstawiciela Samorządu Studentów

oraz wykład inauguracyjny

prof. Mai Komorowskiej

Pejzaże pytań, które się nie kończą.