Nasi studenci na 43. Przeglądzie Piosenki Artystycznej!

Dwa pionowe zdjęcia obok siebie, za nimi białe tło. Na lewym widać młodą dziewczynę w brązowych, kręconych włosach. Ma pomalowane na czerwono usta i błękitną koszulkę w czarne grochy. Jest oparta rękoma o blat. Na prawym zdjęciu w opuszczonej, zarośniętej szklarni stoi młody mężczyzna. Na sięgające ramion, kręcone, ciemne włosy. Uśmiecha się szeroko. Ubrany jest w czarną bluzę z kapturem, zielono-pomarańczowy szalik i jasne spodnie.

Anna Grochowska i Jan Wieteska, studenci 5 roku kierunku aktorstwo, zakwalifikowali się do II. etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki. Cieszy nas to tym bardziej, że Anna zaprezentowała fragment swojego recitalu dyplomowego CHCĘ MIEĆ SERCE SPOKOJNE (kliknij tutaj), który zobaczyć mogliście Państwo na scenie Teatru Collegium Nobilium.

II. etap Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki odbędzie się 25 marca na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol. Rada Artystyczna PPA zdecyduje kto po tym występie przejdzie do finału. Po Koncercie Finałowym, 31 marca, wyboru spośród finalistów i finalistek KAIP dokona Jury w składzie: Joanna Duda, Ralph Kaminski, Anna Kazejak, Filip Łobodziński i Krzysztof Mieszkowski.

Pełną listę zakwalifikowanych znajdziecie Państwo tutaj: (kliknij).

GRATULUJEMY!