Beata Szczucińska z kolejną kadencją jako Przewodnicząca E:UTSA

Zdjęcie portretowe na czarnym tle. W centrum kobieta w średnim wieku. Ma okulary, jasną skórę, blond włosy zaczesane na prawy bok. Uśmiecha się lekko. Jest ubrana w czerwoną koszulę z dużymi, jasnobrązowymi guzikami.

Beata Szczucińska wybrana na kolejną kadencję jako Przewodnicząca Europejskiej Sieci Szkół Teatralnych E:UTSA! Nasza Kanclerka została wybrana na Przewodniczącą w dniu 25 marca na Walnym Zgromadzeniu Członków E:UTSA.

Obecny skład organizacji stanowią: Beata Szczucińska jako Przewodnicząca (Akademia Teatralna w Warszawie), Regina Guhl jako Sekretarzyni Generalna (Hochschule fur Musik, Theater und Medien w Hanowerze), Gregory Gabriel jako Wiceprzewodniczący (Conservatoire National Superieur d’art Dramatique w Paryżu), Corinna Vitale jako Skarbniczka (Accademia Teatro Dimitri w Verscio).

Do osób studenckich należą: Kamile Maksvytyte (Lietuvos Muzikos Ir Teatro Akademia w Wilnie), Quentin Gorverneur (Conservatoire National Superieur d’art Dramatique w Paryżu) oraz Mona Sharifi (Akademie fur Dartsellende Kunst Baden-Wurttemberg w Ludwigsburgu).

Gratulujemy!