Nasza Kanclerka w debacie o kulturze na Europejskim Forum Nowych Idei!

Na zdjęciu grupa osób biorąca udział w debacie. Siedzą na białych fotelach, trzymają w rękach mikrofony. W centrum zdjęcia widać kobietę w średnim wieku, blondynkę. Ma okulary, ekspresyjnie mówi do mikrofonu. Trzy pozostałe osoby - dwie długowłose kobiety i mężczyzna w białej koszuli - przyglądają się jej z uwagą.

Kanclerka Beata Szczucińska wzięła ostatnio udział w wyjątkowej debacie, w której goście i gościnie analizowali stan kultury w Polsce.

Prawo i Sprawiedliwość od pierwszego dnia przejęcia władzy pokazało, że rozumie, co znaczy kultura – tłumaczyła Kanclerka. – PiS myślał o niej konsekwentnie i strategicznie. Ale w tym sensie, że wiedział, jaki kultura ma wpływ na ludzi. Również na ich wybory polityczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem rozmowy! [należy kliknąć słowo skrótem | link do źródła zewnętrznego]

fot. materiały Europejskiego Forum Nowych Idei