Katarzyna Renes ze stypendium artystycznym miasta Warszawa!

Zdjęcie. Na nim cztery siedzące bokiem do odbiorcy osoby. Widać twarz tylko jednej z nich. Jest to kobieta w średnim wieku, blondynka o gęstej grzywce i sięgających ramion włosach. Nosi okulary, a na ustach ma wyrazistą, czerwoną szminkę. Ma na sobie czarną koszulkę.

Katarzyna Renes-Obrochta, kierowniczka działu współpracy z z zagranicą Akademii Teatralnej, została wyróżniona rocznym stypendium artystycznym miasta Warszawa. Jej celem jest napisanie i wydanie książki Niepodpisani. Rzecz o robotnikach sztuki.

Gratulujemy!

Pełną listę osób nagrodzonych znajdziecie Państwo tutaj (należy kliknąć słowo tutaj | link do źródła zewnętrznego).