Maria Janczewska w plebiscycie „Śmiałe 2023”

Zdjęcie przedstawia młodą kobietę. Kobieta ma falowane blond włosy sięgające do ramion. Ma niebieskie oczy. Ma na sobie czarną bluzkę bez rękawów.

Maria Janczewska – studentka V roku kierunku aktorstwo znalazła się w plebiscycie „Śmiałe 2023” tygodnika Wysokie Obcasy.

W plebiscycie znalazły się niezwykłe, inspirujące kobiety – naukowczynie, sports­menki, polityczki, aktorki, psycholożki, pisarki, muzyczki, podróżniczki. Maria została doceniona za podzielenie się publicznie swoją historią walki z chorobą, a także za zachęcenie kobiet do walki o leczenie.

Gratulujemy znalezienia się w gronie tak wspaniałych kobiet!

Więcej informacji na temat plebiscytu znajdziecie Państwo tutaj (należy kliknąć słowo tutaj | link do źródła zewnętrznego)