Nasi studenci nagrodzeni na 44. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej!

W sobotę 23 marca, podczas finałowego koncertu, wręczono nagrody i wyróżnienia Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i Konkursu Off 44. Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Z dumą ogłaszamy, że nasi studenci zostali nagrodzeni w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki!

Grand Prix otrzymał duet Hugo Tarres i Mateusz Tomaszewski! Jury tak uzasadniło swój wybór: „Za radość bycia na scenie, lekkość, nieprzewidywalność, muzykalność, szczerość. Zaskoczyło nas, że w dwóch osobach mieliśmy jedną kreację sceniczną i to, jak jesteście zakochani w śpiewaniu”.

Antonina Kozakoszczak zdobyła wyróżnienie!

Kapituła im. Aleksandra Bardiniego przyznała również Nagrodę – Dyplom Mistrzowski i statuetkę Tukana Kapituły – naszej wykładowczyni, Ewie Konstancji Bułhak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zwyciężczyniom!

Pełna lista laureatów [link do źródła zewnętrznego]

Fot. Tomasz Walków, Łukasz Giza