Nasi studenci nagrodzeni w konkursie na najlepszą pracę magisterską 2022/2023

Z radością dzielimy się informacją, że nasi studenci zostali nagrodzeni w konkursie na najlepszą pracę magisterską za rok akademicki 2022/2023 organizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego!

Nagrodę główną im. Ewy Guderian-Czaplińskiej Jury przyznało Karolinie Kowalczyk, autorce pracy „Masłowszczyzna. Językowy obraz Polaków w dramatach Doroty Masłowskiej” napisanej pod kierunkiem dr. Piotra Olkusza w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Jury przyznało również wyróżnienie honorowe Arturowi Ardo Zudzin-Wiśniewskiemu za pracę „Nowe podejście. Technika mowy z perspektywy studenta” napisaną pod kierownictwem dr. Jerzego Łazewskiego w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Serdeczne gratulacje!

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ | ROK AKADEMICKI 2022/2023 [link do źródła zewnętrznego]